KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 5053642
nr 505 3642
Färgetsningar
2 st, Frankrike, 1800-tal, 53 x 41
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 28 januari 2008